Strona główna O produkcie Dodatkowe informacje

O produkcie

Poradnik intymny

Wpływ diety na zdrowie intymne

Niewiele osób wie, że dieta ma wpływ na nasze zdrowie intymne.

więcej

Dodatkowe informacje

  • W skład leku Lactovaginal® oprócz pałek kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus 573 wchodzą substancje dodatkowe: odtłuszczone mleko w proszku, sacharoza, sodu L-glutaminian (substancje te stanowią nośniki dla zliofilizowanych pałeczek kwasu mlekowego), skrobia ziemniaczana, magnezu stearynian, mannitol (są to substancje wypełniające). W skład kapsułki wchodzi: żelatyna i tytanu dwutlenek. Nie powinnaś stosować leku Lactovaginal® jeśli jesteś uczulona na którykolwiek ze składników produktu. 

  • Leku Lactovaginal® nie należy przyjmować z innymi lekami przeciwdrobnoustrojowymi, wyjątek stanowią metronidazol i kotrimaksazol. Możliwość przyjmowania Lactovaginal® podczas kuracji tymi lekami została potwierdzone badaniami in vitro.

  • Stosując Lactovaginal® możesz bezpiecznie uprawiać seks. Lactovaginal® nie ma wpływu na skuteczność środków antykoncepcyjnych, nie przeszkadza też w zajściu w ciążę. Kapsułkę najlepiej jest założyć po stosunku, lub na kilka godzin przed. Ze stosunku zrezygnuj tylko wtedy gdy Lactovaginal® stosujesz leczniczo przy dodatkowej kuracji antybiotykowej.
      
  • Stosując leczniczo Lactovaginal® możesz chodzić na basen, pamiętaj aby zakładać kapsułkę po basenie lub na kilka godzin przed. Po basenie Lactovaginal® możesz stosować profilaktycznie, zabezpieczy Cię przed podrażnieniami od chlorowanej wody oraz ewentualnymi infekcjami grzybiczymi o które nie trudno w wilgotnych miejscach.